زیبایی

هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) چیست؟ + مزایا و معایب

 هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) چیست؟

برای انجام هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) , متخصصان زیبایی از یک دستگاه منحصر به فرد با عنوان هیدرودرم ام‌ دی مجهز به سیستم های حاشیه ای به کار گیری می نماید تا در یک معالجه از چهار نحوه مجزای جوانسازی صورت به کار گیری نماید . این معالجه چندین مرحله ای موجب پاک سازی , لایه برداری و خارج کشیدن سلول های مرده می ‌شود . بعد از آن با استعمال از سرم تزریق شده با آنتی اکسیدان ‌ها , پیتید ها و اسید هیالورونیک جوانسازی پوست انجام می شود .

hydrafacial e1552134233922 - هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) چیست؟ + مزایا و معایب
این شیوه عمدتاً برای موارد زیر مورد استفاده قرار میگیرد :
  1. خطوط و چروک ریز
  2. خال های تیره
  3. هایپرپیگمنتیشن
  4. منافذ بسته
  5. منافذ بسیار باز
  6. آکنه خفیف
پوست چرباین دستگاه چه گونه فعالیت می کند؟ هیدرودرم از یک سر پر پیچ و خم مکنده منحصر برخوردار‌است که موجب بیرون کشیدن آلودگی ها میشود و سرم را به صورت عمیق به درون منافذ می ریزد و آنان را در حین معالجه گشوده می نماید .این روش فارغ از درد که در درون مطب انجام می شود , برای اشخاص با هر مدل پوست با گاز حاصل ماندگاری تولید می نماید و مسلما به زمان استراحت نیاز ندارد .هرچند بعضا از اشخاص بعداز معالجه نزدیک به یک ساعت کشیدگی و قرمزی را تجربه می نمایند , اثرات جانبی و خطرها هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) در تمامی مقاطع حداقل هستند .
hydracial front page services e1552134211831 - هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) چیست؟ + مزایا و معایب
هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) درمقابل میکرودرم ابریژنمیکرودرم ابریژن یک روش نسبتا جراحی هست که با به کارگیری از یک ابزار ساینده به آرامی پوست را سمباده می ‌زند تا لایه های قطور بیرونی را از بین ببرد . متداول ترین دستگاه های میکرودرم ابریژن نظیر درماسویپ ( DermaSweep ) , در معالجه با تزریق سرم مورد استفاده قرار می‌گیرند که موجب نرمی , صاف خیس شدن و درخشنده تر شدن پوست می‌شود .بعضی اوقات هیدرافیشیال تحت عنوان هیدرودرم ابریژن مورد اشاره قرار میگیرد چون شبیه با معالجه های میکرودرم ابریژن هست که توسط کارشناس پوست شما انجام می شود .اگرچه برخلاف لایه برداری دستی که از روش سمباده زدن در میکرودرم ابریژن انجام می‌ شود , هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) برای پاک سازی عمیق و حذف آلودگی ها از سرم مکنده استعمال می نماید . به همین بهانه روش هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) ملایم خیس و اثر بخش تر است .تصمیم گیری درباره با انجام هیدروفیشیال یا این که میکرودرم ابریژن به مشکلات پوستی شما وابسته است .یکی‌از مزایای میکرودرم ابریژن نسبت به هیدرودرم ابریژن این است که در آن علامتها ترک پوستی کاهش می‌ یابد . در‌صورتی‌که در طول مقایسه معالجه های پوستی غیر جراحی این مورد برای شما اهمیت داراست , می‌توانید برای این مسئله به میکرودرم ابریژن یک سری امتیاز بدهید .با دقت به آنچه گفته شد , میکرودرم ابریژن برای مداخله در تعادل رنگ پوست شناخته شده‌است و میتواند نقاط روشن تر و تیره خیس بر جای بگذارد . در همان زمان , هیدروفیشیال به صورت پر سرعت پوستی قابل انعطاف تر نتیجه ها می ‌سازد .

Neurotoxins and Beauty 740x416 e1552134244785 - هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) چیست؟ + مزایا و معایب

میکرودرم ابریژن برای کسانی با ترک های پوستی پیشنهاد میشود که به صورت کلی به معالجه خال های تیره و عدم تعادل رنگ در پوست فکر نمی ‌کنند . همینطور یک گزینش مطلوب برای اشخاصی با آکنه روزاسه فعال , مویرگ های آسیب پذیر , آسیب های گشوده , پسوریازیس و دیگر موقعیت پوستی است .

shutterstock 418240192 e1552129986213 - هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) چیست؟ + مزایا و معایب
هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) درمقابل لایه برداری شیمیاییهیدرودرم ( هیدروفیشیال ) و لایه برداری های شیمیایی سلول های پوستی مرده را از بین می ‌برند . لایه برداری های شیمیایی از سطح های متفاوت برخوردار می‌باشند و مشتمل بر لایه برداری های سطحی تا لایه برداری های عمیق می‌باشند و عمدا موجب پوسته پوسته شدن و پوست انداختن می ‌شوند .این معالجه از اسید هایی مثل اسید سالیسیلیک , اسید آلفا هیدروکسی و اسیدهای دیگر استعمال می ‌کند تا خطوط ریز , چین و چروک , لکه های پیری , لک و پیس و آسیب های سطحی را برطرف نماید .لایه بردار های شیمیایی می‌توانند فوق العاده اثر گذار باشند ولی برای همگی عالی نیستند . به دلیل به کارگیری از اسید در آن‌ها , به کسانی با اختلالات پوستی مختص سفارش نمی ‌شوند .علاوه بر این , لایه بردار های پوستی در اشخاصی با رنگ های پوست روشن ‌تر اثر بخش تر میباشند در حالی که هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) به تمامی اشخاص با هر رنگ پوست مختص توصیه میشود .چنانچه شما پرستار یا این که حامله می‌باشید و یا این که به اگزما , آماس پوستی , آکنه روزاسه یا این که پسوریازیس در گیر می‌باشید نباید از لایه برداری های شیمیایی به کار گیری فرمائید . از طرف دیگر , اشخاص با پوست بسیار حساس می‌توانند از هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) به کار گیری نمایند و به صورت یگانه برای معالجه آکنه روزاسه و پوست های کم آب و پوسته پوسته پیشنهاد می شود .لایه برداری شیمیایی برای کسانی با چین و چروک , خط های ریز , لکه های پیری و دیگر مشکلات پوستی که از پوست دارای اهمیت , اختلالات پوستی یا این که رنگ پوست تیره برخوردار نیستند , مطلوب است و اشخاص با پوست حساس , اگزما , آماس پوستی , آکنه روزاسه , پسوریازیس و دیگر اختلالات نباید از لایه بردار های شیمیایی به کار گیری نمایند .
هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) چقدر هزینه دارد؟نظیر هر روش زیبایی دیگر , مخارج این روش به محل زندگی شما , تجربه شخصی که‌این روش را انجام میدهد و میزان معالجه موردنیاز شما مربوط است .

به صورت کلی , هزینه هیدرودرم ( هیدروفیشیال ) در هر مطب پزشکی میتواند مختلف باشد . برای مقایسه , هزینه میکرودرم ابریژن معمولا پاره ای کمتر است . این دو آیتم تحت عنوان مقرون به صرفه ترین معالجه های پوستی با دست کم حالت تهاجمی در حیث گرفته می ‌شوند .

میکرونیدلینگ یک کدام از گرانترین معالجه های نگهداری پوست غیر تعرضآمیز می‌ باشد و هزینه هر جلسه معالجه آن بالاست .

اگر‌چه لایه برداری های شیمیایی میتوانند مقرون به صرفه باشند ولی هزینه آنان به عامل ها مختلف مربوط است . همینطور فتو فیشال IPL از هزینه میانگین شامل است .

فارغ از شک وتردید برای بیشتر مردمان هزینه دلیل مهمی است و از این رو اضطراری است تا درمانی گزینش شود که نتیجه متبوع شما‌را حاصل می ‌سازد . برای دستیابی به انگیزه زیبایی شناسی , فهم مورد ‌های موجود و اثرگذاری هریک از آن ها بر اختلال شما از اهمیت برخوردار می‌باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن