زیبایی

۵ تاثیر حیرت آور سوپ قلم روی زیبایی

 به نظر شما چقدر فرصت و پول نیاز است که پوست شما سلامت بماند؟ خبر عالی این است که‌این عمل به راحتی و با افزودن یک غذای بخصوص به برنامه غذایی تان انجام می شود و آن خوراک سوپ قلم است . زمانی که به شما گفته می شود غذاهایی وجود دارا هستند که تاثیر متعددی روی زیبایی می‌گذارند شاید استخوان های حیوان‌ها , زردپی ها و بافت های پیوندی او‌لین چیزهایی نیستند که به ذهنتان می رسند . با این حال شما ممکن است در تمام این برهه زمانی پس از اصلاح کردن خوراک , این قسمت ها را تحت عنوان زباله به دور می انداختید ولی چیزی که مشابه زباله به نظر می‌رسد در واقعیت دربرگیرنده یکی‌از قوی ترین مواد برای جوان سازی پوست , سلامت تر شدن ناخن ها و پرپشتی و درخشانی موها است . حتی‌د‌ر از میان بردن سلولیت های مازاد نیز مفید است . این پروتئین اثر گذار به عبارتی کلاژن است .
bone broth soup top down view surrounded by vegetables min e1549031987459 - ۵ تاثیر حیرت آور سوپ قلم روی زیبایی
کلاژن مو جود در سوپ قلمکلاژن و دیگر پروتئین های بیرون سلولی نزدیک ۸۰ درصد از پوست شمارا تشکیل ارائه می کنند . کلاژن نقشی با اهمیت در مراقبت کشسانی پوست و خودداری از چین و چروک و شل شدن پوست داراست . اشخاصی که برنامه غذایی که در آن سوپ قلم موجود است را آزمون کرده اند , تنها در ۷ روز بهبود چشمگیری در سلولیت های بدنشان بازدید شد . سوپ قلم دربرگیرنده یک مخلوط بنام اسید هیالورونیک است که ضد پیری است و همینطور یک ماده مغذی اساسی برای مراقبت رطوبت و انعطاف پذیری پوست است . کلاژن مو جود در سوپ قلم به پرورش پر سرعت تر موها و استحکام ناخن ها یاری می نماید البته زیبایی تنها مرتبط با پوست نمی‌باشد : سوپ قلم زیبایی طبیعی تان را در مورد های دیگر نظیر سالمی روده و سالمی لثه و دندان نیز بهبود می‌بخشد . فواید سوپ قلم برای بدنdont brush teeth with activated charcoal e1551593070712 - ۵ تاثیر حیرت آور سوپ قلم روی زیبایی
۱ – سوپ قلم پوست را واضح می نماید و به کاهش جوش , روزاسه , اگزما و پسوریازیس یاری می نماید :صدها سال است که پزشکان چینی به روشنی توضیح داده اند که پوست شما بازتاب مستقیمی از دستگاه گوارش شماست و پیری زودرس , جوش , روزاسه , اگزما و دیگر وضعیت تحریک کننده پوست , همگی ناشی از مشکلاتی در دستگاه گوارش می‌باشند مانند سندروم روده یا این که کاندیدا .کلاژن جانور در سوپ قلم سالمی روده را بهبود میبخشد و به تسکین سندروم روده یاری می نماید . کلاژن با استحکام پوشش روده به بهبود علامتها دردناک بیماری های گوارشی مانند گاز معده و نفخ امداد مینماید , همینطور پف و سرخی پوست را کاهش می‌دهد . کلاژن مشتمل بر یک آمینواسید به اسم پرولین است که خواص ضد التهابی داراست .
۲ – سوپ قلم به شما امداد می نماید که عالی بخوابید :هنگامی شما در خواب میباشید اکثر سلول های بدنتان نوسازی می‌شوند . مطالعات نشان می‌دهند که بی خوابی سبب می شود که پوست شما سریع تر کهن سال شود و هنگامی که پوستتان مصدوم است ( مانند زخم از اشعه فرابنفش ) مراحل بهبود آسیب را آرام می نماید .سوپ قلم به خواب آهسته و چرخه خواب منظم و بهبود کیفیت خوابتان امداد می نماید . بنابر این صبح ها که از خواب بیدار میشوید , حس شادابی و تازگی می‌کنید .سوپ قلم سبب راحت خوابیدن می شود . استخوان ها منشا مواد معدنی مانند منیزیم می‌باشند که تحت عنوان “ ماده معدنی ادب بخش ” شناخته شده‌است , به‌این عامل که استرس را کاهش می‌دهد و به راحتی خواب یاری می نماید . تقریب زده اند که بیشتر از ۵۰ درصد از آمریکایی ها فقدان منیزیم دارا هستند , در برخی منابع بیشتر از ۸۰ درصد ادعا شده‌است .سوپ قلم آمینواسید گلیسین متعددی داراست که تحت عنوان یک منتقل کننده عصبی کار می نماید و نقشی اصلی در چرخه خواب منظم داراست . زمانی پیشین از زمان خواب سوپ قلم مصرف نمایید , گلیسین موجود در آن قادر است کیفیت خوابتان را بهبود بخشد و کم شدن انرژی طی روز را کاهش میدهد , به ویژه برای افرادی اثر گذار است که به بی خوابی مبتلا میباشند . – سوپ قلم سالمی دندان ها را ارتقاء میدهد :

چه چیزی از لبخند شما زیباتر است؟ کلسیم ماده مغذی ایست که لثه و مینای دندان را تندرست نگه می‌دارد . از آن جایی که بیشتر از ۹۹ درصد کلسیم های تن در استخوان ها ذخیره می گردند , سوپ خودکار یک کدام از شایسته ترین رویکرد ها برای به دست آوردن کلسیم قابل جذب در برنامه غذاییتان است .
۴ – سوپ خودکار جراحت و جای آسیب را سرعت بالا خیس تسکین میبخشد :

میل کردن سوپ خودکار به شما یاری می نماید که پر سرعت خیس به خواب روید تا تن شما فرایند مرمت را استارت نماید . سوپ خودکار بی نیاز از آمینواسید آرژنین است که نقشی با اهمیت در تسکین جراحت ایفا می‌نماید . چه شما از یک آفتاب سوختگی دور از شوخی مشقت ببرید چه یک جراحت پوستی , مطالعات نشان می دهند که آرژنین به تسریع تسکین آسیب و مرمت کلاژن امداد شایانی می نماید . کرم های پوست کلاژن ساز چطور هستند؟

متاسفانه بیشتر تولید ها محافظت از پوست که با کلاژن فرمول بندی گردیده اند , چیزی بیشتر از کرم های مرطوب کننده تقلبی نیستند . مولکول های کلاژن معمولا خیلی بزرگ می‌باشند و از روش لایه های فرنگی پوست جذب نمی‌شوند , پس کلاژن به جای این که وارد لایه های عمیق پوستی شود صرفا روی مرحله پوست قرار میگیرد .

این علتی بود برای این‌که بدانید چرا جذب کلاژن از روش برنامه غذایی نسبت به کرم های موضعی اثر گذار تر است .
همان طور که می‌بینید , سوپ قلم مزایای بی شماری داراست و کلیه جنبه های سالمی شما‌را بهبود میبخشد . شما می‌توانید هر دوره که دوست دارید سوپ قلم بخورید و آن را به هر دستور پختی اضافه کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن