جنسی

نگرانی مردان در رابطه اندازه آلت تناسلی

یکی از باورهای اشتباه و نگرانی ها شایع در بین مردان این است که فکر میکنند مقدار آلت تناسلی آنان کوچک است و در زندگی زناشویی و رابطه ها در گیر غم و استرس می باشند , در‌این مطلب این مسئله را ارزیابی می‌کنیم .
shutterstock 159587795 min 300x200 - نگرانی مردان در رابطه اندازه آلت تناسلی
میزان آلت تناسلی مردان گهگاه سبب پیدایش خلل در مردان می شود و خود باوری آن‌ها‌را ذیل تاثیر قرار می‌دهد . در‌این مطلب به باز نگری مقدار طبیعی آلتن تناسلی مردان می‌پردازیم .میزان آلت تناسلی مردان معمولا چقدر است؟ این سوالی است که بخش اعظمی از مردان از خویش می‌پرسند .

طبق تحقیقی که در روزنامه فی مابین المللی اورولوژی بریتانیا انجام شد , ارتفاع آلت تناسلی مردان در موقعیت خوابیده و بدون نعوظ ۹ سانتی متر و در وضعیت نعوظ ۱۳ سانتی متر است . ارتفاع قطر آلت تناسلی نیز در شرایط غیر نعوظ ۹ . ۲ ساتی متر و در وضعیت نعوظ ۱۱ . ۵ سانتی متر است . قطر آلت در اصلی ترین قسمت آن احتساب می شود .

به‌دنبال این مقاله داده ها بیشتری دراین مورد ارائه می شود .

نتیجه پژوهش ها صورت گرفته در موضوع مقدار آلت تناسلی
تحقیقاتی که در مورد میزان آلت تناسلی انجام شد که از داده های ۱۷ پژوهش در همین مسئله به کارگیری کرده و در‌این تحقیقات ۱۵ هزار مرد زمینه باز نگری قرار گرفته اند .

درین استدلال‌ها معلوم شد که فقط ۵ درصد مردان در وضعیت نعوظ دارنده آلتی بزرگتر از ۱۶ سانتی متر می باشند . از سمت دیگر فقط ۵ درصد مردان دارنده آلتی کوچکتر از ۱۰ سانتی متر میباشند و میزان آلت تناسلی در ۹۵ درصد مردان ۱۰ تا ۱۳ سانتی متر است .

بازنگری های دیگری که دراین باره انجام یافته دارنده نتیجه ها مشابهی است . درین پژوهش ها پژوهشگران متوجه شدند که مقدار ارتفاع آلت مردان در وضعیت شل و غیر نعوظ پیش بینی کننده ارتفاع آن در موقعیت نعوظ نمی‌باشد . به عبارت دیگر احتمال دارد میزان ارتفاع آلت مردان در نعوظ شبیه باشد , در حالیکه میزان آن در وضعیت شل در مردان گوناگون متعدد خواهد بود .

مقدار آلت تناسلی مردان چقدر است؟ می توان آلت تناسلی را بزرگ کرد؟

نگرانی بخش اعظم مردان در زمینه‌ی میزان آلت تناسلی شان این است که آیا آلت تناسلی او می‌تواند از دید جنسی وی و همسرش را راضی نماید . بعضا مردان هم نگران این می باشند که ظواهر آنان سوای لباس چطور به لحاظ میرسد .در برقراری ارتباط جنسیآلت بزرگتر مدام عالی نمی باشد . تحقیقی دراین باره بر روی ۷۵ زن انجام شد و از آن ها راجع‌به مقدار آلت تناسلی نظر خواهی شد . آلتی که بخش اعظم این خانم ها برای یک شب گزینش می کردند یه خرده بزرگتر از آلتی بود که برای ارتباط طولانی در نظر داشتند . ولی در هرصورت در هر دو گزینه میزان تعیین شده خیلی بزرگتر از مقدار یک آلت معمولی نبود .

در تحقیق شبیه دیگری که در همین مسئله انجام شد پژوهشگران متوجه شدند قطر آلت تناسلی در رسیدن به رضایت جنسی مضاعف حساس تر از ارتفاع آن است .

ادراک یک مرد نسبت به میزان آلت تناسلی خویش تاثیر متعددی بر خود باوری و تصویر مثبت او از بدنش داراست . مردانی که نسبت به میزان آلت تناسلی خویش در موقعیت نعوط و غیر نعوط نگران میباشند , شاید مبتلا مشکل نعوط ناشی از اضطراب و دیگر مشکلات عاطفی شوند .

درمانگران بعد از سخن با این اشخاص متوجه شدند که بخش اعظم این مردان تصور می نمایند مقدار آلت تناسلی آن ها خیلی کوچک است . در یک کدام از پژوهش ها مشخص و معلوم شد که ۶۷ درصد مردانی که می پندارند دارنده آلت کوچک می‌باشند , در واقع آلت آنان آنقدر کوچک نبوده که در گیر این نگرانی و اضطراب شوند .

آیا می شود آلت تناسلی را بزرگتر کرد؟

چنانچه تمایل به بزرگ کردن آلت تناسلی دارید , واجب است حتما با کارشناس اورولوژی مشورت کردن فرمایید . در بازنگری های صورت گرفته مشخص و معلوم شده که صرفا مردانی که آلت آنان در وضعیت شل کمتر از ۴ سانتی متر و در شرایط نعوط کمتر از ۷ سانتی متر است کاندیدای قابل قبولی برای بزرگ کردن آلت تناسلی می باشند .

پیشین از تصمیم گیری بی نقص دراین مورد خوبتر است به یک روانشناس یا این که مشاور مراجعه‌کنید و نگرانی های خویش را مطرح کنید . درین جلسات مشورت سوالاتی مورد بازنگری قرار می‌گیرند , اعم از : آیا حقیقتا میزان آلت تناسلی شما به صورت غیر نرمال کوچک است یا این که این که نسبتاً دارنده سایز متعادل است و شما فهم غیر حقیقی و واقعی از آلت خویش دارید؟ یا این که نظرها و تصورات شما نسبت به میزان آلت تناسلی غیر حقیقی است؟ بدین ترتیب گذشته از هر تصمیمی خوبتر است صد رد صد به روانشناس رجوع‌کنید .

بعضی مردان از طریق لیپوساکشن اطراف استخوان شکم خویش منفعت می‌گیرند , بدین ترتیب که قسمتی از آلت که با چربی پوشانده شده , نمایان تر می شود .

پروتزهای بادی آلت تناسلی هم با جراحی وارد آلت می‌شوند و روش موثری برای معالجه مشکل نعوظ و ارتقاء ارتفاع آلت تناسلی می‌باشند .

برای بزرگ کردن یا این که ضخیم کردن آلت خویش حتما با پزشکی مشاوره فرمائید که دارنده تجربه متعددی در این مورد باشد . اطلاع رسانی هایی که توصیه کرم , قرص و دیگر روش های جراحی را می دهند را با توجه بررسی کرده و درباره‌ی آن‌ها تحقیق نمائید .

نتیجه کلی

برای تعداد متعددی از مردان این سوال است که آیا مقدار آلت تناسلی آنان به میزان معمول یا این که در حدود مقدار معمول میباشد یا این که نه . ولی واقعیت این است که اکثریت مردها دارنده آلت تناسلی به مقدار میانگین میباشند . در حالتی که شما نیز دارنده این تصور و نگرانی میباشید , خوب تر است مقدار گیری آلت خویش را انجام دهید تا این ابهام برای شما برطرف شود . در صورتیکه این نگرانی شما برطرف نشد , پیشنهاد می‌کنیم با کارشناس اورولوژی و روانشناس مشاوره فرمایید.
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن