جنسی

استدلال خودارضایی در زنان متاهل

عادت خودارضایی :

خودارضایی هنگامی اتفاق می افتد که فردی خودش را به وسیله عکس و فیلم به طور مجازی تحریک کرده و به انجام سکس فرضی در ذهن بپردازد . یکی‌از مشکلات فراگیر در کشور ایران به علت عدم دسترسی به جنس مخالف , پدیده خودارضایی در دختران و پسران میباشد . این فعالیت در زنان ۲۰ درصد بیشتر از آقایان چهره می‌دهد ولی عارضه ها منفی و ضررهای وارده بر جسم و اعصاب مردان تا ۵۰ درصد بیشتر از زنان است . به جهت سهولت انجام خودارضایی احتمال اعتیاد جستن بدین عمل بسیار فراوان و ترک آن دوچندان طاقت فرسا هست . هر نوع بیرون شدن منی و انزال از آلت مردانه با خودارضایی سبب می شود انرژی دوچندان زیادی به هدر رفته و موجب خستگی مفرط و حس خواب آلودگی , بی حوصلگی و عدم تمرکز ذهن گردد .
خود ارضایی زنان 1 min 300x195 - استدلال خودارضایی در زنان متاهل

زنان متاهل چرا خودارضایی می نمایند :

 

یکی‌از مهم‌ترین عارضه ها خودارضائی در خانم های متاهل این است که ارتباط جنسی در‌این زوج خاص برطرف کردن نیازهای جنسی مرد می‌باشد .یکی دیگر از علت های اصلی خودارضایی در خانمها رها شدن خانم درباره جنسی قبلی از رسیدن به ارگاسم است .

یکی دیگر از عوارض استمرار به خودارضایی در خانمها این است که در بعضا مورد ها خانمها برطرف شدن و یا این که تخفیف برخی از مشکلات خویش را به کار خودارضایی نسبت میدهند , به عنوان مثال می‌گویند که خودارضایی سردرد میگرنی آن ها را التیام یا این که کاهش می‌دهد .

اندازه شیوع خودارضایی دربین زنان و مدران متاهل :

خودارضایی در زنان به شدت مردان نمیباشد . تماشای فیلم پورن را نظیر فیلم‌های ژانر وحشت بیمارگونه میدانیم و به همگی پیشنهاد می کنیم سراغ آنها نروند . مخصوصا کلیپ‌های پورنو که اینک در تلگرام رد و بدل میشود یا این که کانال‌هایی که اطلاعات جنسی بیشتراز اندازه آشکار و واضح را بیان می کنند . این مورد ها منجر زیادشدن تحریکات شده‌است . فعالیت خودارضایی بیشتر در اشخاص مجرد انجام میگردد , البته متأسفانه اینک بیماری اعتیاد به خودارضایی با فیلم‌های پورنو , به‌عنوان انحراف جنسی در مردان متأهل مطرح است که سبب به جدایی نیز میشود . افسردگی 2 300x200 - استدلال خودارضایی در زنان متاهل

علت های خودارضایی در زنان متاهل :

عدم آشنایی مرد نسبت به نقاط با اهمیت بدن زن

یکی دیگر از علل شکست زن در آمیزش , عدم آشنایی صحیح مرد به آناتومی تن زن و شناخت با نقاط مهم تن زن می‌باشد که علیرغم این که مرد تصور داراست به نحو احسن کارش را انجام می دهد اما در واقعیت زن لذتی از شغل های انجام یافته نمیبرد . لذا ترجیح می دهد خود ارضایی نماید .با آناتومی و طرق تحریک آشنا گردید و راجع به آن از همسرتان بپرسید

شتاب مرد برای رسیدن به روند انتها ارتباط جنسی :

زنان به فرصت بیشتری برای لبریز شدن نیاز دارن تا بتوانند تخلیه شوند زنان دلداده وقت طولانی تر در معاشقه و ملاعبه می‌باشند این وقت را جدی بگیرید .

عدم تحریک درست جنسی :

بعضی اوقات مرد با انجام تکنیک خاصی تصور می نماید بهترین لذت را به زن می دهد ولی یک شیوه تحریک در تمامی , یکسان سود نمیدهد چه بسا یک راه بعداز چندبار تکرار خواص دائمی را ندارد تنوع و خلاقیت نیاز زنان نیز می باشد

پس به انواع روش درست تحریک جنسی و تحریک تصور کنید و امتحانشان نمائید .

دلایل خودارضایی زنان متاهل :

زمانی فرد شخصی را در ذهن خویش مجسم میکنید و کار ارتباط جنسی را با وی بازسازی می‌نمایید به مغزتان یک فرمان مجازی می دهید . درین حال مغز نیز به اندام ها فرمان مجازی داده و فورا جنبش خون به اندام های قابل تحریک شخص مضاعف می شود و در آخر که شخص به ارضای جنسی می‌رسد , انرژی متعددی را به واسطه یک تکان مجازی به هدر داده است . این عادت سبب ساز می شود مغز برای ارضای جنسی بدین شرایط عادت پیدا کرده و در فیض زن یا این که مرد متاهل در برقراری ارتباط جنسی در گیر ایراد خواهد شد .

کم حوصلگی , عدم تمرکز , خواب آلودگی و خستگی مفرط , حس ضعف در تن و کوفتگی , عدم لذت بردن از ارتباط جنسی حقیقی وواقعی و درد در حیطه ذیل دل بالای دستگاه تناسلی .

28 min 300x150 - استدلال خودارضایی در زنان متاهل

رویکرد معالجه خودارضایی در زنان متاهل :

خویش ارضایی در اشخاص متاهل گاه باعث به کاهش ارتباط ها زناشویی با همسر و نارضایتی او از معاش زناشویی می شود که دراینصورت بدین اشخاص سفارش می شود این کار را ابتدا در حضور همسر خویش انجام دهند و در گام‌بعدی اجازه دهند همسرشان این فعالیت را برایشان انجام دهد تا آهسته آهسته یاد بگیرند که بوسیله همسر خویش ارضاء شوند و دیگر به خودارضایی روی نیاورند .

به کسانی که بدین فعالیت عادت کرده اند سفارش میکنیم جدول هفتگی تهیه نمایند و مثلا در حالتی که هفته ای ۳ بار مرتکب این کار می شود با خویش قراری بگذارند که در هفته بعد از آن این فعالیت را به ۲ بار در هفته کاهش دهند وبه همین ترتیب آن را به صفر برسانند و در حالتی‌که احیانا در پروسه فعالیت پیروز نبودند و عود وجود داشت فارغ از حس باخت و ناتوانی در کنار گذاشتن خودارضایی عملکرد مجدد ای را آغاز نمایند و بدانند که با تکیه به پروردگار میتوانند پیروز باشند . ضمن اینکه هرگونه نگرانی در رابطه قبل و این‌که که‌این کاری که تا قبل از این انجام داده اند اکنون یا این که در آتی احتمالا به توان جنسی و باروری آن ها لطمه زده باشد بی مورد است .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن