مغز و اعصاب

عارضه های خطرناک مغزی و این نماد های صامت

گاهی زمان ها تومورهای مغزی فارغ از هیچ نشانه ای تولید میگردند و شما هیچ وقت علامت های ساخت این تومورها را احساس نخواهید کرد و وقتی که عود کرده و به نرحله نقطع ی عطف رویش خویش رسیده اند شمارا سرگرم خویش می نمایند بهتر است با بعضی از علامت های خاموش خطاها حاد مغزی آشنا گردید Brain Tumor Symptoms in Hindi 300x169 - عارضه های خطرناک مغزی و این نماد های صامت

ضعف و بی حالی :

قشر حرکتی مغز آغاز به در اختیار گرفتن تحرک ماهیچه های سراسر بدن می نماید و قشر حرکتی راست , سمت چپ بدن شما را در اختیار گرفتن می نماید و قشر حرکتی چپ , سمت راست بدنتان را به در اختیار گرفتن در میاورد . در شرایطی‌که در هر مکان از امتداد قشر حرکتی تومور وجود داشته باشد سیگنال های حرکتی تماما مختل می‌شوند و در نتیجه عملکردشان را از دست میدهند . در صورتی‌که شما تومور مغزی داشته باشید در اعضای بدنتان هیچ دردی حس نمی‌کنید ولی دست یا این که پای چپ یا این که راست شما زمانی از آن به کارگیری میکنید برخورد نشان نمی دهد .

بریده بریده سخن کردن یا این که لکنت گویش :

معضلات گفتاری نظیر لکنت زبان , اختلال در صدا کردن اجسام و یا این که فهمیدی چیزی که سایرافراد می‌گویند علامت های حساس تومور در جلوی گیجگاه هستندو بخش های ادراکی گفتار و گویش مغز به عملکرد تومور متعلق می‌شوند . دو قسمت گفتاری درسمت چپ مغز موجود است . منطقه ی ورنیکه به ما اجازه می‌دهد گفتار دیگرافراد را بفهمیم و ادراک کنیم و منطقه ی بروکا اجازه میدهد عضله‌ها فعال شوند و صدا تولید نمایند .

علامتها تومور مغزی خوش خیم

از دست دادن تعادل :

یک کدام از بخش ها اکثری که در تلاش حرکتی نقش اساسی دارااست ساقه ی مغز است . در شرایطی که شما جدیدا دانا اید که رویکرد رفتن مخصوصا در ظلمت برایتان دشوار شده‌است و به یک طرف متمایل می‌شوید این می تواندنشانه ی وجود تومور مغزی در مخچه ی شما باشد . بخش های متفاوت مغز مسئول برقراری تعادل و هماهنگی شما می‌باشند . همینطور مشکلات تعادلی میتوانند نشانه ها خاموش تصلب بافت ها باشند .

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن