جنسی

تکمیل کننده های جنسی زنان

وضع سلامت , ارتقا سن , حالت زندگی و عاطفی شما احتمال دارد بر ارتباط جنسی شما تاثیر بگذارد . در‌این در بین تاثیر تکمیل کننده ها , در بعضی از این موردها میتوانند اثر گذار باشند , البته اضطراری است تصویر کاملی را نیز در نظر داشته باشید و از در بین گذاشتن موضوع تان با دکتر حس رودربایستی نکنید و گذشته از این که یک گیاه دارویی یا این که کامل کننده های جنسی زنان را آزمایش نمائید , این مورد را در نظر بگیرید که کاستن یا این که اضافه کردن چه مواقعی در زندگی تان میتواند به شما یاری دهد مانند کاهش وزن , ورزش , یا این که عوض کردن یک دارو که فراوان حیاتی است .70265694c1397a38e93527516b73a10c XL 300x240 - تکمیل کننده های جنسی زنان

تکمیل کننده های جنسی زنان چه تاثیری بر ارتباط جنسی دارااست ؟

بیشترین توجه و دقت کارشناسان , در کامل کننده های ارتباط جنسی مردان متمرکز است , البته مکملی که در مردان تاثیر داراست , لزوما برای زنان اثر بخش نمی باشد .

آهن

درصورتی که میزان آهن بدنتان کم باشد , زندگی جنسی شما از میل جنسی گرفته تا برانگیختگی جنسی , لیز و لغزنده سازی و نهایتا ارضا کردن زن که به عبارتی نقط ی اوج لذت است تحت تاثیر قرار خواهد گرفت . در یک باز‌نگری , خانم ها بعد از این‌که برای رفع نبود آهن کامل کننده اخذ کردند , متوجه بهبود درباره جنسی خویش شدند . از طرف دیگر مصرف بیشتراز حد آهن برای خانم ها زیانبار است . مصرف بیش تر از ۲۰ میلی گرم آهن طی روز موجب یبوست و بقیه اشکال بیماری های گوارشی می شود . مصرف بیش تر از ۶۰ میلی گرم آهن طی روز چه بسا خطر جانی دارااست .

خارخاسک

از تکمیل کننده های جنسی زنان می‌باشد . گیاه خارخاسک , یک گیاه میوه ای حیطه مدیترانه ست و از خار پوشیده شده‌است . با اسم علمی Tribulus terrestris شناخته میشود و میوه , برگها و ریشه اش به کار گیری دارویی دارااست . یک باز نگری ساده در خانم های دارنده میل جنسی کم , نشان میدهد که مصرف ۷/ ۵ میلی گرم از فرمولاسیون این گیاه قشنگ , روزمره در حین چهار هفته سبب بهبود حالت میل جنسی خانمها , نقطع ی عطف لذت و برانگیختگی جنسی شان , نمناک سازی عمق واژن و ارضا می شود و چه بسا درد آمیزش را کاهش می‌دهد .

ماکا

این گیاه که به جینسینگ پرویی مشهور است از تکمیل کننده های جنسی زنان میباشد و ریشه ای آمریکای جنوبی داراست . یک پژوهش کلی نشان بخشید خانم ها با کاهش میل جنسی به دلیل مصرف داروهای ضدافسردگی بعداز مصرف این گیاه , رضایت داشته اند . ریشه ماکا , خوراکی است و آزمون کردن آن بی خطر می‌باشد , اما درصورتی که در گیر یک عارضه یا این که سرطان حیاتی به هورمون استروژن میباشید , با دقت به این که ماکا احتمالا اندازه استروژن را بالا پیروز شود و ارتقاء دهد , عالی است از آن پرهیز کنید . در صورتی‌که بجهت مصرف داروهای ضد افسردگی یا این که هر داروی دیگری در گیر اثر ها جانبی جنسی شده اید , پیش از رو آوردن به کامل کننده ها از دکتر خویش بپرسید که آیا می‌توانید داروی خویش را تغییر و تحول دهید؟

پاناکس جینسینگ یا این که جینسینگ آسیایی

این کامل کننده گیاهی , حقیقتا میتواند میل جنسی خانم هایی را که در زمان یائسگی قرار دارا‌هستند , بهبود ببخشد . در یک بازنگری کارشناسانه , خانم هایی که روزمره سه کپسول یک گرمی از جینسینگ آسیایی را برای دو هفته مصرف کرده بودند , از نگاه میل جنسی بهبود یافتند .
نکته : این کامل کننده جنسی همینطور احتمال دارد به کارکرد نعوظی در مردان نیز یاری دهد . گزارش ها نشان داده اند مصرف نهصد تا هزار میلی گرم از این کامل کننده برای دو تا سه بار درطول روز اثر گذار است . ولی این کامل کننده جنسی زنان شاید منجر کم خوابی یا این که بی خوابی شود بدین ترتیب در‌حالتی که خلل خواب دارید , از جینسینگ خودداری کنید . اثرها جانبی کمتر شایع دربرگیرنده عادت ماهانه دردناک در خانم ها و اسهال شایع است .

صحبت نهایی

در شرایطی که نیروی جنسی تان پایین است , مشکلاتتان را با دکتر معالج دربین بگذارید . زمینه و خلل شما احتمال دارد عوارض متفاوتی داشته باشد که هرمورد از آنان نیاز به معالجه خاصی دارا هستند . کامل کننده های جنسی زنان اثر ها جانبی نیز دارا‌هستند . ابتدا موقعیت مختص خودتان را به پزشکتان بگویید آن گاه با دقت به این که تحلیل بر کامل کننده ها به شدت داروهای ورژن ای نیست به جواز یا این که اجزای تکمیل کننده روی بسته اعتنا فرمائید . همینطور اوامر در باب میزان مصرف را رعایت فرمایید . این فراورده ها را بایستی با احتیاط مصرف نمائید و هشدارهای روی برچسب را جدی بگیرید . مدام به پزشکتان اطلاع دهید که قصد مصرف کدام یک از گیاهان دارویی اثر گذار در اختلالات جنسی یا این که تکمیل کننده های جنسی زنان را خوهید داشت . احتمال دارد تکمیل کننده های جنسی زنان یا این که چه بسا مردان , بر سلامت شما یا این که همت بقیه داروهایتان اثر منفی بگذارد .
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن