جنسی

نزدیکی جنسی دردناک در مردان

آمیزش جنسی دردناک در مردان , معدود است و علت این ایراد معمولا جسمی است . درد حین تماس جنسی احتمالا با حس سوزش گذشته و یا این که پس از انزال همراه باشد .

painful intercourse 300x200 - نزدیکی جنسی دردناک در مردان

استدلال ایجاد آمیزش جنسی دردناک در مردان :

معمول ترین عامل آمیزش دردناک در مردان , عفونت اعضای تناسلی , پروستات یا این که پیشابراه است . این عفونت ها که مشتمل بر هرپس تناسلی و اورتریت غیر گنوککی ( NGU ) میباشند , اکثر وقت ها از روش ارتباط جنسی مراقبت نشده منتقل می‌شوند .
مالش روی آلت در تماس جنسی میتواند منجر بدتر شدن درد عفونت شود . علل دیگر این مشکل , التهاب سر آلت و همینطور التهاب مزمن پروستات است که موجب درد در هنگام انزال می شود . ممکن است درد هنگام آمیزش به دلیل بیماری پیرونی باشد .
در برخی از موردها , این خلل بجهت تحریک پوست در برخورد به ماده تولید کننده کاندوم یا این که مواد اسپرم کش است . به صورت نادرتر , درد هم در هنگام تماس جنسی می‌تواند بجهت خارج وارد شدن وسایل خودداری از حاملگی از گردن رحم باشد . به تدریج , شاید این خلل به جهت خلل روانی مثل سوء استعمال قرارگرفتن جنسی در بچگی باشد .

چه کاری احتمالا برای آمیزش جنسی دردناک در مردان صورت بپذیرد ؟

در‌حالتی که حس می‌کنید که‌این درد به جهت حساسیت به کاندوم یا این که اسپرم کش هاست , جور دیگری از آنان‌را به کار گیری فرمائید . در‌صورتی‌که درد باقی ماند با دکتر تان مشاوره فرمائید . دکتر , شمارا معاینه می نماید و برای باز‌بینی از نگاه عفونت , با سوآپ از سر آلت تناسلی , نمونه ای تنظیم می نماید . در حالتی که تشخیص عفونت ثابت شد , پزشک معالج برای شما و همسرتان آنتی بیوتیک تجویز می نماید تا مبادا مجدد یکدیگر را آلوده فرمایید .
هر اختلالی که سبب تداخل با نعوظ آلت شود , در‌صورتی‌که موجب درد شود , احتمال دارد به کار جراحی نیاز داشته باشید . چنانچه همسر شما از IUD به کارگیری می نماید می بایست طوری عمل گذارده شود که از گردن رحم خارج نزند . چنانچه هیچ استدلال جسمی برای این نقص‌ یافت نشد , بایستی به یک روانپزشک رجوع‌نمایید تا با سکس درمانی , استدلال روانی تولید کننده این وضعیت را مهار نمائید . این بیماری در مردان به نیکی معالجه می شود .

1052028 494 300x200 - نزدیکی جنسی دردناک در مردانقفل شدن اندامهای آمیزشی به یکدیگر و آمیزش جنسی دردناک در مردان :

قفل شدن اندامهای آمیزشی به یکدیگر ( واژینیسموس یا این که انقباض مهبل ) تحت عنوان یکی دلایل نزدیکی بارها مسئله گفتمان قرار گرفته است .
کارشناسان میگویند : پیش از ورود آلت در مهبل و عمق واژن بایستی اندام آمیزشی زن بر اثر ترشحات تماما قابل انعطاف و مرطوب شده باشد . قاعدتا هر چه زن بیشتر تحریک شود ترشحات اندام تناسلی خوبتر خواهد بود .
جذاب است بدانید قفل شدن اندامهای آمیزشی در حیواناتی که ماهیچه ها مهبلشان فراوان نیرومند است بیشتر به چشم میخورد . این قفل شدگی در حیوانی نظیر سگ , گاه آنچنان سفت است که کشیدن دو حیوان از دو طرف ممکن است به پاره گی و گزند آلت حیوان نر بیانجامد و مهبل آنرا رها نسازد .
قفل شدن اندامهای آمیزشی به یکدیگر و آمیزش جنسی دردناک در مردان , در گذشته های دور بیشتر بوده است . زمان ای که به خاطر سطح اطلاعات و دور اندیشی محدود , مردان فرق ارتباط مهبلی با ارتباط مقعدی را نمی دانستند .
گفتنی ست وقوع این پدیده با درد شدید برای زن و مرد , یعنی هر دو همراه خواهد بود ( بویژه درصورتی که کلاهک آلت مرد در چنگال ماهیچه ها مهبل اسیر شود ) . اگرچنین پدیده ای چهره دهد قاعدتا به سبب فشاری که بر رگ های سطحی آلت وارد می شود , نعوظ آلت از در میان نمی رود و یا این که آلت به کندی آغاز به فرو خفتن می نماید . سفارش میشود که در چنین مواقعی مرد , شست خویش را در مقعد زن فرو نماید و از شریک جنسی بخواهد که به مثابه هنگام مدفوع زور بزند . از نگاه دارویی می توان از آهسته قسمت های به طور کامل تند اثر به کار گیری کرد . ولی این که آیا حقیقتا ممکن است انقباض تشنج مهبل آدم آلت تناسلی را آنچنان نگهدارد که بیرون کردن آن به تحمیل و کشش ممکن نباشد , تماما بعید است . ولی واژینیسم یا این که انقباض تشنجی عضله‌ها مهبل پدیده نادری نمیباشد و در آن به محض ورود آلت در مهبل , انقباضات منقطعی در ماهیچه ها مهبل پیدا می شود که گویی آلت را گاز می‌گیرد و اتفاقا این کیفیت در میان پارسی زبانان به دندان دار بودن فرج زن موسوم است و فراوان خوانده ایم که در ادبیات فولکلور , زنی به هنگام درددل یا این که گفتمان با زنی دیگر اشاره می نماید که : زیرا فلانی اونجاش دندون داشت شوهرش طلاقش اعطا کرد …

حرف آخرین در بخش آمیزش جنسی دردناک در مردان :

خوب تر است مدام پیش از نزدیکی , خانم ها مثانه خویش را خالی نمایند اما در مردان این عمل بسیار لزومی ندارد زیرا پس از مقاربت , ادرار کردن وسیله ای برای شستشوی مجرای ادراری خواهد بود .
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن