جنسی

چه‌طور باکرگی در پسران و دختران را تشخیص دهیم؟

در کشورهای اسلامی , باکره بودن و نداشتن ارتباط جنسی قبلی ازدواج بسیار دارای اهمیت است . در کشور ما عقاید عمدتا اعتقاد بسیاری به باکرگی دارند و به خصوص باکرگی در دختران بسیار دارای اهمیت است .باکرگی 1 min 300x300 - چه‌طور باکرگی در پسران و دختران را تشخیص دهیم؟

باکره در معنای دست نخورده بودن است . و در لهجه عامه به فردی که ارتباط جنسی را تجربه نکرده باشد باکره گفته میشود .

روش های تشخیص زیادی بخصوص درباره‌ی دختران موجود هست . که پیرو بحث درباره‌ی هرکدام تماما توضیح می دهیم .

باکرگی در پسران :

اینک روش های تشخیص زیادی برای تشخیص باکرگی مردان روایت شده شده‌است . مثل وجود خط پشت زانو , محکم بودن محل ختنه , توان پسر در پاشیدن ادرار خویش فراتر از سیمی که یک متر از زمین مسافت دارااست و نهایتا داشتن نقطه های سرخ رنگ در قسمت فوقانی و داخلی گوش .

ولی روش های نقل شده علمی و اصولی نمیباشد درواقع باکرگی مردان را نمی‌توان با هیچ روشی تشخیص بخشید .

گهگاه خلق یک مرد در او‌لین ارتباط جنسی گویای نداشتن ارتباط جنسی است . به عنوان مثال این که یک مرد در اولین ارتباط خویش مبتلا زودانزالی شود یعنی کمتر از ۲ دقیقه دخول به ارگاسم رسد یا این که ابدا بدون دخول ارضا شود . اما این موردها درباره‌ی تمامی مردان صادق نمی باشد .

باکرگی min 1024x640 300x188 - چه‌طور باکرگی در پسران و دختران را تشخیص دهیم؟باکرگی در دختران :

او‌لین و مهم ترین روش تشخیص باکرگی دختران سلامت بودن پرده بکارت است

پرده بکارت یک لایه نازک مخاطی است و حدودا در یک سانتی متری دهانه واژن جای دارد . پرده بکارت عمدتا در اولی نزدیکی دچار زخم میشود .

پرده بکارت اشکال متعددی داراست که تشخیص مدل آن به عهده ماما و یا این که پزشک معالج شما هست . بهتراست خودتان تمایل به معاینه , تشخیص دسته و سلامت بودن پرده بکارت نگیرید زیرا شاید بدتر به آن زخم بزنید .

در تشخیص باکرگی , ارتجاعی یا این که غیرارتجاعی بودن پرده بکارت مهم است .

پرده بکارت غیر ارتجاعی در اثر او‌لین نزدیکی در گیر حس سوزش و پارگی میشود و خون‌ریزی می‌دهد . در چندین روز اولیه پس از نزدیکی محل پاره گی قرمز‌رنگ و ملتهب و سپس کبود رنگ است و به مرور زمان بافت نو جایگزین آن میشود . این به‌این معناست که پس از گذشت سه هفته از زمان ارتباط قابلیت حدس زدن زمان ارتباط نیست .

در پرده بکارت ارتجاعی همونطور که از اسمش مشخص و معلوم است پرده هنگام نزدیکی وضعیت کشسانی داراست و مبتلا پاره‌گی نمی شود . ولی این قضیه عامل بر عدم تشخیص باکره و غیر باکره نمی‌باشد . پزشک معالج و یا این که ماما هنگام معاینه به غیر از پارگی پرده موردها دیگری را باز‌نگری مینماید .

حاشیه پرده در یک خانم باکره موقعیت تیز و اصطلاحا شارپ داراست امادر اثر قربت مکرر حاشیه ها وضعیت تیزی خویش را ازدست داده و صیقلی میگردند . شل بودن و چین خوردگی پرده بکارت چه بسا فارغ از وجود پارگی در معنای عدم باکرگی است .

در یک دختر باکره شکاف پرده بکارت بیشتراز میزان بزرگ نیست .

در پرده ارتجاعی شکل منطقه تناسلی ( پرینه ) و همچنین واژن عوض میشود که در ادامه به آن می پردازیم .
دو‌مین شیوه تشخیص شکل پرینه است

هنگامی یک خانم تا به درحال حاضر نزدیکی ( دخول ) نداشته باشد دهانه واژن تنگ و به اصطلاح دست نخورده است در‌حالتی که که در یک خانم متاهل صورت دهانه واژن به طور کامل عوض شده و شرایط مدخوله داراست .

گهگاه بزرگی لب های کوچک منطقه تناسلی ( لب های درون پرینه ) می‌تواند نماد عدم باکرگی توانست . البته آقایون دقت نمایند که صرف بزرگی لب های داخلی سوای داشتن هیچ یک از علایم دیگر در معنای عدم باکرگی نمی باشد .

درهرمورد صورت منطقه تناسلی هر شخصی مختص خودش است همان طور که برای مثال صورت دست هرکسی گوناگون است .
سو‌مین شیوه تشخیص چین های واژن است

چین های واژن در یک دختر باکره در جهت خارج روی نیز قرار گرفته است در‌صورتی‌که که در اثر قربت این چین ها تغییر تحول جهت می دهند .

در شخص باکره حین معاینه بکارت , نباید عمق واژن قابل روءیت کرد باشد .

منشا : ماما سایت

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن