جنسی

راهکارهای مفید برای داشتن ارتباط جنسی در مدت قاعدگی

یکی از زمان های که برای برقراری ارتباط جنسی برای زوجین مشقت بار است , مدت قاعدگی زنان میباشد . البته به هیچ عنوان جای نگرانی نیست زیرا برخی از استراتژی‌ها وجود دارا هستند که زوجین میتوانند درین مدت نیز ارتباط جنسی داشته باشند تا شادابی زندگی خویش را محافظت نمایند .قاعدگی min 1024x683 300x200 - راهکارهای مفید برای داشتن ارتباط جنسی در مدت قاعدگی

دوران قاعدگی برای بانوان لبریز است از سختی و درد و ناراحتی! در شرایطی که سختی های معمول مدت قاعدگی را کنار علایق جنسی زن متاهل و تمایلات شدید جنسی مرد به همسرش بگذارید معلوم می شود که سختی زمان قاعدگی بیشتر از آن چیزی است که تا به هم اکنون به آن تفکر نموده اید .

ولی زنان متاهل در مدت قاعدگی از ناز و نوازش های شوهر خویش بهره مند می‌باشند و در صورتی شوهرشان توان داشته باشد , چه بسا بعضا از شغل های مرتبط با همسر را در‌این دوران به عهده میگیرد . برای بعضا از بانوان فقط ناز و نوازش کفایت نمیکند . در واقع نازونوازش برای کاهش دردها به ویژه در روزهای نخستین زمان قاعدگی است ; البته با گذشتن از روزهای اول تمایلات جنسی بانوان بیشتر از اوایل شده و رغبت بیشتری به رابطه جنسی با همسر پیدا می نمایند .

درمقابل مرد هم که در دوران قبلی از قاعدگی ارتباطات جنسی متعددی با همسر خویش داشته است , معطل یک اشاره از سوی همسر است تا بتواند با او ارتباط جنسی برقرار نماید . ارتباط جنسی که از سر عشق و علاقه و مودت میان زن و شوهر برقرار می شود صرفا یک ارتباط شهوانی نمی‌باشد ; بلکه ارتباط ای است برای تحکیم رابطه ها عاشقانه زوجین که برای آن لحظه شماری می نمایند .

رابطه جنسی به طور دخول و مقاربت در زمان قاعدگی و عادت ماهیانه مجاز نمی باشد و به همین منظور بایستی برای ارضا جنسی به فکر دیگری بود . درپی به نکاتی برای ارتباط جنسی در بازه قاعدگی خوا هیم پرداخت .

راهکارهایی برای برقراری ارتباط جنسی در زمان قاعدگی

ارتباط جنسی در دوران قاعدگی نمی تواند به طور مقاربت باشد و به همین جهت کار مقداری مشقت بار تر به لحاظ میرسد . در واقع در زمان عادت ماهیانه زن و شوهر از لحاظ محدودیت با قوانینی مشابه به دوران نامزدی روبرو هستند ; با این تفاوت که در آن زمان لذت ارتباط زناشویی را هنوز تجربه نکرده بودند . اما مشخص و معلوم است که بانو در‌این بازه با مشکلات خون ریزی مواجه است و از حیث بدنی هم موقعیت قابل قبولی ندارد .

چوچوله یا این که کلیتوریس شایسته ترین آیتم برای ارضای جنسی بانوان در زمان قاعدگی است . این قسمت از تن زنان که مثال آن از نظر احساس جنسی حتی‌د‌ر مردان هم نیست , می تواندزن را به ارگاسم برساند فارغ از این‌که نیاز به مقاربت احساس شود . شایسته ترین استراتژی هم برای ارتباط جنسی در مقطع قاعدگی هم به کارگیری از همین قسمت از تن بانوان است .

درمقابل مرد وضعیت معمولی ای برای ارضا شدن و موقعیت طاقت فرسا تری برای ارضا کردن بانوی خویش دارد . حالت مرد به نوع ایست که با مالش آلت تناسلی خویش به تن همسرش می‌تواند به ارگاسم رسد . این در حالی است که با دقت به این که زن در وضعیت خون ریزی ماهیانه جای‌دارد طاقت فرسا تر به حالت جنسی برخورد نشان میدهد .

برای تحریک زن در بازه زمانی قاعدگی , لغت ها معجزه می نمایند . مرد بایستی برای تحریک همسر خویش در‌این موقعیت از کادو و کلمه ها عاشقانه به کارگیری نماید . چه بسا نوشتن نامه هم قادر است زن را برای برقراری ارتباط جنسی در برهه زمانی قاعدگی مهیا نماید . ناز و نوازش و باز هم عشق و علاقه بازی با همسر , آغاز ساخت ارتباط میباشند و در‌پی با به کار گیری از چوچوله و مهرورزی بخش های اساسی تن , وضعیت ارگاسم در زنان تولید می شود .

نکاتی برای ارتباط جنسی در برهه زمانی قاعدگی

برقراری ارتباط جنسی در برهه زمانی قاعدگی می‌تواند برای هر دو طرف عالی و مطلوب باشد . ولی بایستی به نکاتی برای بهبود این ارتباط اعتنا شود تا هر دو طرف مخصوصا زن که در وضعیت قابل قبولی چه از حیث جسمی و چه لحاظ روحی قرار ندارد , رضایت کافی را کسب نمایند .

مهم ترین نکته ای که شوهر زنی که در زمان قاعدگی قراردارد می بایست رعایت نماید , این است که نباید بگذارد همسرش به خاطر قوانینی که داراست ذیل فشار قرار گیرد . این به این معناست که در طول ارتباط جنسی در دوران قاعدگی مرد بایستی آمال و محدودیت های اعمالی همسرش را بپذیرد و نخواهد از آنها تجاور نماید . تجاوز از این محدودیت ها قادر است سبب جراحت های روحی و روانی برای زن شود و او را به شدت زیر تاثیر قرار دهد .

نکته بعدی در تعداد ارتباط است . زنان عموما عشق ای به برقراری ارتباط جنسی در دوران قاعدگی ندارند و در حالتی که نیز جاذبه ای تولید شود , احتمالا نهایتا یک بار در هر عادت ماهیانه برای این کار راغب باشند . خوب تر است مردان از پافشاری بیش تر از میزان پرهیز نمایند تا همسرشان در صورت رغبت وارد این مدل ارتباط شود .

خوب تر است زنان نیز در زمان ارتباط جنسی در زمانه قاعدگی , حواسشان به شوهر خویش و لذت بردن او باشد . مردان دوست دارا‌هستند حتی‌در درین زمان نیز همسر خویش را زیبا و مرتب در آغوش بکشند . عدم اعتنا به شوهر در دوران عادت ماهیانه می‌تواند دلایل ناگواری را داشته باشد . سفارش می شود در صورتی زن نیز رغبتی به برقراری ارتباط جنسی در دوران قاعدگی ندارد , دستکم شوهر خویش را از این شرایط بی قسمت نگذارد .

منشا : مجله ستاره

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن